تعمیر اپل تی وی

تعمیر اپل تی وی

تعمیر اپل تی وی

تعمیرات اپل تی وی یکی از خدمات مرکز تعمیرات اپل می باشد. تلویزیون اپل همچون سایر محصولات اپل، با ویژگی ها و مشخصات ویژه به بازار عرضه شد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت. کارشناسانی که تعمیرات اپل تی وی را انجام می دهند باید به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول آشنا باشند و دوره های تخصصی تعمیرات اپل تی وی را سپری کرده باشند. کارشناسان مرکز تعمیرات اپل علاوه بر تحصیلات بالا و اخذ مدارج بین المللی از بین متعهد ترین افراد گزیده شده اند. ما اعتقاد داریم تعهد و اخلاق در تعمیرات حتی اهمیتی بیش از تخصص دارد. چرا که بسیار زیادند متخصصینی که عدم اخلاق مداری و تعهد آن ها، موجب شده  که کاربران هرگز آن ها را برای تعمیر محصولات خود انتخاب نکنند. تخصص و اخلاق مداری دو اصل عمده در تعمیرات می باشد. مدیریت مرکز پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار کارکنان قرار داده است. به عنوان نمونه، برای تعمیرات اپل تی وی، همواره از قطعات اورجینال و با کیفیت بهره گرفته ایم.

کمپانی اپل علاوه بر تولید محصولات پرفروش مانند آیفون ، اپل واچ ، آیپد و همچنین مک بوک ، یک محصول جالب و کاربردی دیگری به نام اپل تی وی یا همان تلویزیون اپل نیز دارد. به یاری این محصول، هر چیزی که به دیدن و شنیدن مربوط است در دسترس شما قرار میگیرد. فیلم های سینمایی، برنامه های تلویزیونی ، انواع موسیقی، عکس و اخبار را در تلویزیون خود قابل مشاهده می باشد. تلویزیون اپل از تکنولوژی iCloud پشتیبانی می کند و محتویات شما را ذخیره خواهد کرد و عکس های شما به طور اتوماتیک آپدیت می شود. رعایت استاندارهای شرکت اپل در تعمیر اپل تی وی بسیار اهمیت دارد. از جمله مزیت های اپل تی وی کوچکی آن است. به گونه ای که به راحتی می توانید در کنار میز تلویزیون خود از آن استفاده نمایید. مصرف برق این دستگاه، یک چهارم یک چراغ خواب ساده می باشد.علاوه بر این ها اپل تی وی دارای مزیت وای فای است و این خود بک نکته ی بسیار مهم به محسوب می شود.

تعمیر تلویزیون اپل

تلویزیون اپل

تعمیرات اپل تی وی

با توجه به این مشخصات، تعمیر اپل تی وی نیازمند مهارت و تخصص منحصر به فرد است. اما تعداد مراکزی که این محصول را شناخته و با تعمیرات آن آشنایی داشته باشند بسیار کم می باشد. به همین دلیل شناسایی نمایندگی و تعمیرگاه معتبر جهت تعمیرات تلویزیون اپل، اهمیت بسیاری دارد. مرکز تعمیرات اپل با استخدام و به کار گیری متخصصین تعمیر اپل تی وی، این امکان را فراهم کرده است که کاربرانِ این دستگاه بی نظیر در صورت نیاز به تعمیر بدون هیچ گونه دغدغه ای دستگاه  خود را به متخصصین و کارشناسان این حوزه بسپارند. جهت تعمیرات این دستگاه کوچک که  قابلیت های عجیب دارد مراجعه به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز اپل ضروری می باشد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در اپل تی وی، ابتدا با نمایندگی تماس گرفته و مشکل ایجاد شده را شرح دهید. کادر فنی مستقر در مرکز اپل ایران اطلاعات لازم را در خصوص تعمیرات اپل تی وی در اختیار شما قرار خواهند داد.

apple tv

مشخصات فنی اپل‌تی‌وی:  اپل‌تی‌وی ابعادی برابر ۳۵ در ۹۵ در ۹۸ میلی‌متر دارد. دارای ریموت کنترل با وزن۴۷ گرم وزن است. وزن آن ۴۲۵ گرم می باشد. اپل‌تی‌وی از طریق درگاه HDMI به تلویزیون متصل می‌شود. این دستگاه در دو نسخه‌ی ۳۲ گیگابایت و ۶۴ گیگابایت در بازار موجود می باشد. اپل تی‌وی از درگاه HDMI 1.4 پشتیبانی می‌کند و برای اتصال وای‌-فای نیز استاندارد ۸۰۲٫۱۱ac را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. جهت استفاده از اترنت، می توانید از قابلیت ۱۰/۱۰۰BASE-Tاپل‌تی ‌وی استفاده کنید.

تعمیر اپل تی وی | تعمیرات تلویزیون اپل

خدمات پس از فروش اپل تی وی در تهران

تمامی برندهای موجود در بازار در تلاش هستند تا در هر کشور خدمات پس از فروش اجناس خود را ارائه دهند . نمایندگی رسمی اپل تی وی نیز به این شکل عمل می کند . در واقع خدمات پس از فروش اپل تی وی در ایران شامل تمامی شهر ها می شود . یعنی خدمات پس از فروش اپل تی وی در تهران دارد خدمات پس از فروش اپل تی وی در اصفهان و سایر شهرهای کشور را نیز شامل می شود . تعمیرات مرکزی اپل که زیر مجموعه شرکت مرکز تعمیرات ایران می باشد خدمات پس از فروش اپل تی وی در تهران را بر عهده دارد و در این کوشش است که خدمات قابلی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد و در نتیجه به هدف خود که جلب رضایت مشتری است برسد .

تعمیر اپل تی وی / اپل تی وی چیست / اپل تی وی خراب شده / اپل تی وی روشن نمیشه / تعمیر apple / تعمیر اپل / تعمیر اپل تی وی / تعمیر تلویزیون اپل / تعمیر ریموت اپل تی وی / تعمیرات apple / تعمیرات apple tv / تعمیرات اپل / تعمیرات اپل تی وی / تعمیرگاه مجاز اپل / تعمیر اپل تی وی / چطور اپل تی وی رو استفاده کنم / کارگاه تعمیراتی اپل / نمایندگی apple / نمایندگی اپل / نمایندگی اصلی اپل / نمایندگی مجاز اپل / نمایندگی انحصاری اپل / نمایندگی تخصصی اپل / نمایندگی رسمی اپل / تعمیرگاه مجاز اپل / تعمیر اپل تی وی / تعمیرگاه تخصصی اپل / تعمیرگاه اصلی اپل / تعمیرگاه رسمی اپل / دفتر تعمیرات اپل / مرکز خدمات تعمیرات اپل / مرکز تخصصی اپل / تعمیر اپل تی وی / مرکز رسمی اپل / مرکز اپل ایران / مرکز انحصاری اپل / مرکز مجاز اپل / تعمیر سخت افزاری اپل / تعمیرات سخت افزاری اپل / تعمیر نرم افزاری اپل / تعمیرات نرم افزاری اپل / تعمیر تخصصی اپل / تعمیرات تخصصی اپل / تعمیر اپل تی وی

لینک های مرتبط : تعمیرات اپل